XIII PRAWO SUKCESU

WSPÓŁPRACA

Trzynaste Prawo Sukcesu

WSPÓŁPRACA nauczy Cię, jaką wartość ma działanie zespołowe we wszystkim, co robisz. W tej części nauczysz się stosować prawo SUPERUMYSŁU, opisane w tej i następnej części tego kursu. Pokaże Ci, jak skoordynować własne wysiłki z wysiłkami innych, tak aby wyeliminować tarcia, zazdrość, konflikty, zawiść i chciwość. Nauczysz się, jak wykorzystywać wszystko, czego nauczyli się inni ludzie o pracy, w którą jesteś zaangażowany.

Najprawdopodobniej zdajesz sobie sprawę, że WARTO jest współpracować z innymi ludźmi, aby osiągnąć pewien rezultat. Napoleon Hill jest zdania, że biznes może się rozwijać tylko wtedy, jeśli oparty jest na kooperacji minimum kilku umysłów. Nie kilku ludzi, a kilku umysłów. „Jeśli firma prawna składa się tylko z jednego rodzaju umysłów, będzie bardzo znacznie upośledzona, nawet jeśli stanowić ją będzie tuzin zdolnych ludzi tego właśnie typu”. (Napoleon Hill, „XIII Prawo Sukcesu”)

Każdy rodzaj grupowego wysiłku, gdzie dwoje lub więcej ludzi tworzy związek współpracy, aby osiągnąć określony cel, staje się potężniejszy niż wysiłek pojedynczej osoby. [...] Stany Zjednoczone Ameryki stały się jednym z najpotężniejszych narodów na Ziemi w dużym stopniu dlatego, że istniał wysoce zorganizowany wspólny wysiłek pomiędzy stanami. Pomocne będzie pamiętać, że Stany Zjednoczone utworzono jako skutek jednego z najpotężniejszych Superumysłów kiedykolwiek utworzonych. Członkami tego Superumysłu były osoby, które podpisały Deklarację Niepodległości.

Sygnatariusze tego aktu, świadomie lub nieświadomie, wprawili w ruch potęgę znaną „Superumysł”, a ta potęga była wystarczająca, ażeby pozwolić im pokonać wszystkich żołnierzy wysłanych przeciwko nim na pole bitwy. Ludzie, którzy walczyli o utrzymanie Deklaracji Niepodległości, nie walczyli tylko o pieniądze; oni walczyli o zasadę – zasadę wolności, która jest najwyższą znaną siłą motywującą.

Z XIII Prawa Sukcesu dowiesz się:

  • Jak współpracować z innymi i jacy ludzie są dla Ciebie najcenniejsi i będą Cię uzupełniać?
  • Co by było, gdyby osoby dążące do sukcesu pracowały samotnie?
  • Jaka jest jedna prosta metoda na znalezienie pomysłów na realizację swoich mniejszych i większych pragnień?
  • W jaki sposób potęga jest rozwijana przez kooperację?
  • Które 3 talenty sprawdzają się w prawie wszystkich przedsięwzięciach komercyjnych?
  • Dlaczego tylko fortuny zdobyte poprzez wspólny wysiłek nie pozostawiają blizn na sercach swoich właścicieli?

Polityka prywatności Wydawnictwa Złote Myśli

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ZloteMysli.pl lub innych serwisów tworzonych przez Wydawnictwo Złote Myśli, które odnoszą się do tej strony akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisów, których administratorem jest Wydawnictwo Złote Myśli obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników Złotych Myśli . Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z naszej bazy.

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności,
nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

W zależności od rodzaju zapytania, proszę listy wysyłać na poniższe adresy email. Dzięki temu będziemy mogli sprawniej i szybciej udzielić odpowiedzi.

  • w sprawach ogólnych związanych z składaniem i realizacją zamówień, kwestie związane z publikacjami elektronicznymi, ściąganiem plików (w tym problemy z zapomnianym hasłem): kontakt@zlotemysli.pl
  • w sprawach związanych z programem partnerskim i możliwością zarabiania na promowaniu naszych publikacji: pp@zlotemysli.pl
  • w sprawach technicznych związanych z funkcjonowaniem serwisu (gdy coś nie działa, nie wyświetla się, wyskakuje jakiś błąd w serwisie): admin@zlotemysli.pl
  • w sprawach związanych z wydaniem u nas własnych publikacji: autorzy@zlotemysli.pl
    (Uwaga! Ważne informacje dla nowych autorów oraz formularz zgłaszania propozycji wydawniczych znajdują się na stronie dla autorów)
  • zgłaszanie błędów językowych w publikacjach i na stronie www (tak, tak, przyznajemy się, zdarzają nam się błędy, ale dzięki naszym Czytelnikom błyskawicznie je poprawiamy): korekta@zlotemysli.pl

Kontakt tradycyjny:

Złote Myśli Sp. z o.o.
ul. Toszecka 102
44-117 Gliwice

tel. (032) 2304691
fax. (032) 4446714
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-14:30.

Dane rejestracyjne spółki:

Złote Myśli Sp. z o.o.
ul. Toszecka 102
44-117 Gliwice
Kapitał zakładowy: 1.150.000 zł

Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000295365
NIP: 631-253-46-77
REGON: 240713607

W celu poprawnego działania naszego serwisu i wygody jego użytkowników używamy plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.