Dzisiaj stajesz przed decyzją, która może odmienić Twoje życie
Pytanie: "Dlaczego jeszcze nie masz tego, czego pragniesz...
...i co musisz zrobić, aby to zmienić?"

Mateusz Chłodnicki, założyciel Wydawnictwa Złote Myśli (fot. Wojciech Robakowski)Jeśli znajdujesz się na tej stronie, to znaczy, że Prawa Sukcesu Napoleona Hilla nie są Ci obce lub zaintrygował Cię ten temat. Prawdopodobnie zastanawiasz się też, ile jest prawdy w opiniach o tym, jak ta lektura w niezwykły sposób zmieniła życie wielu ludzi i dlaczego Ci, którzy zdobyli tę wiedzę, są w stanie zdobywać to, czego pragną. Przeczytaj poniższy tekst, a zdradzę Ci, ile jest w tym prawdy...

Niewątpliwie to, co stworzył Napoleon Hill, jest niezwykłe. Na ponad 1500 stronach opisał bardzo konkretnie ponadczasowe PRAWA, których przestrzeganie według niego może doprowadzić nas do osobistego sukcesu.

Po raz pierwszy w Polsce prawa te zostały wydane w całości, tworząc w ten sposób encyklopedię sukcesu, powstałą na bazie analizy życia i dokonań wielu sławnych, najbogatszych w owym czasie ludzi, takich jak Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller.

Szczerze przyznam, że sami mieliśmy wątpliwości, czy ta wiedza sprawdzi się blisko 100 lat później i na dodatek w zupełnie innym kraju. Nasze obawy zostały jednak rozwiane już po premierze pierwszego tomu. Opinie, które zaczęły do nas napływać, pokazywały, że to jest wiedza, która faktycznie może odmienić życie wielu ludzi.

Problem w tym, że większość osób podchodzi do tego bardzo sceptycznie. Ludzie z natury nie wierzą w cudowne rozwiązania, w sposoby na bogactwo, zdrowie czy sukces. Absolutnie nas to nie dziwi, bo sami, zanim wydaliśmy "Prawa Sukcesu", podchodziliśmy do tego z dość dużą rezerwą. Niezwykłe jednak było to, że każdy, kto sięgał po książki z tej serii, odkrywał w swoim życiu wiele elementów, których zmiana wpływała niezwykle pozytywnie na całokształt.

Czasem to, co wydaje nam się nierealne i niemożliwe do osiągnięcia, jest takie tylko i wyłącznie dlatego, że sami tak sądzimy. Przeczytaj CYTAT, który znajduje się na górze tej strony. Zauważ, że działa on także w STRONĘ DRUGĄ. Jeśli uważasz, że coś nie jest możliwe do osiągnięcia - nie osiągniesz tego. Jeśli uwierzysz i SPRÓBUJESZ, jesteś w stanie osiągnąć wszystko. Niestety, większość osób nawet nie próbuje...

Dlatego właśnie przygotowaliśmy tę specjalną propozycję. Na stronie, na której się znajdujesz, możesz zamówić zestaw wszystkich "Praw Sukcesu" Napoleona Hilla. Całą kolekcję 8 książek drukowanych lub specjalne wydanie wersji elektronicznych (PDF) na CD. Możesz zaoszczędzić w ten sposób bardzo dużo pieniędzy i jednocześnie postawić pierwszy krok w kierunku zmian, które jeśli tylko dopuścisz do swojego życia, mogą odmienić je diametralnie.

Teraz decyzja należy do Ciebie. Oczywiście, możesz jeszcze poczytać więcej o poszczególnych Prawach Sukcesu i książkach, które wchodzą w skład tego zestawu, odwiedzając tę stronę, ale potem koniecznie wróć tutaj i zamów cały zestaw. Nie wiem, jak długo ta oferta będzie dostępna w sieci, bo przyznasz, że zniżki są naprawdę bardzo atrakcyjne.

Pozdrawiam serdecznie, Mateusz Chłodnicki
- współzałożyciel Wydawnictwa Złote Myśli

PS Jeśli nie spróbujesz, odrzucisz szansę, która się przed Tobą otwiera i Twoje życie będzie wyglądać tak jak do tej pory. Jeśli jednak czujesz, że czas na zmianę, to to jest właśnie ten moment. Co wybierasz...?

Ponadczasowa Encyklopedia Sukcesu

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

175,20 zł 97,00 zł
319,20 zł 147,00 zł
494,40 zł 197,00 zł
265,20 zł 127,00 zł


Polityka prywatności Wydawnictwa Złote Myśli

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ZloteMysli.pl lub innych serwisów tworzonych przez Wydawnictwo Złote Myśli, które odnoszą się do tej strony akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisów, których administratorem jest Wydawnictwo Złote Myśli obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników Złotych Myśli . Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z naszej bazy.

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności,
nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

W zależności od rodzaju zapytania, proszę listy wysyłać na poniższe adresy email. Dzięki temu będziemy mogli sprawniej i szybciej udzielić odpowiedzi.

  • w sprawach ogólnych związanych z składaniem i realizacją zamówień, kwestie związane z publikacjami elektronicznymi, ściąganiem plików (w tym problemy z zapomnianym hasłem): kontakt@zlotemysli.pl
  • w sprawach związanych z programem partnerskim i możliwością zarabiania na promowaniu naszych publikacji: pp@zlotemysli.pl
  • w sprawach technicznych związanych z funkcjonowaniem serwisu (gdy coś nie działa, nie wyświetla się, wyskakuje jakiś błąd w serwisie): admin@zlotemysli.pl
  • w sprawach związanych z wydaniem u nas własnych publikacji: autorzy@zlotemysli.pl
    (Uwaga! Ważne informacje dla nowych autorów oraz formularz zgłaszania propozycji wydawniczych znajdują się na stronie dla autorów)
  • zgłaszanie błędów językowych w publikacjach i na stronie www (tak, tak, przyznajemy się, zdarzają nam się błędy, ale dzięki naszym Czytelnikom błyskawicznie je poprawiamy): korekta@zlotemysli.pl

Kontakt tradycyjny:

Złote Myśli Sp. z o.o.
ul. Toszecka 102
44-117 Gliwice

tel. (032) 2304691
fax. (032) 4446714
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-14:30.

Dane rejestracyjne spółki:

Złote Myśli Sp. z o.o.
ul. Toszecka 102
44-117 Gliwice
Kapitał zakładowy: 1.150.000 zł

Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000295365
NIP: 631-253-46-77
REGON: 240713607

W celu poprawnego działania naszego serwisu i wygody jego użytkowników używamy plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.