XV PRAWO SUKCESU

TOLERANCJA

Piętnaste Prawo Sukcesu

TOLERANCJA nauczy Cię, jak uniknąć strasznych skutków uprzedzeń rasowych i religijnych, które są życiową porażką milionów ludzi, pozwalających się wciągnąć w głupie kłótnie na takie tematy, zatruwając w ten sposób swoje umysły i zamykając drzwi przed rozumem i obiektywną analizą. Ta część jest bliźniaczką części o PRECYZYJNYM MYŚLENIU, ponieważ nikt nie zdoła myśleć precyzyjnie, nie będąc tolerancyjnym. Nietolerancja zamyka księgę Mądrości i pisze na jej okładce „Finis! Już to wszystko wiem!”. Nietolerancja czyni wrogów z tych, którzy powinni być przyjaciółmi. Niszczy okazje i napełnia umysł zwątpieniem, podejrzliwością i uprzedzeniami.

Czego konkretnie dowiesz się z Prawa „Tolerancja”?

  • Jakie są 3 wielkie, zorganizowane siły, poprzez które działa dziedzictwo społeczne?
  • Co jest wynikiem wyznań ludzi dorosłych?
  • Skąd biorą się najwybitniejsze i najbardziej znaczące poglądy danego człowieka?
  • Dlaczego Naród Stanów Zjednoczonych uwiecznił akurat Waszyngtona i Lincolna i zaszczepił ich nieśmiertelność w umysłach?
  • Skąd wzięła się zdolność niemieckich żołnierzy do poświęceń w imię ideału niemieckiego nacjonalizmu podczas I wojny światowej?
  • W jaki sposób zasada dziedzictwa społecznego może być przydatna do osiągnięcia bogactwa materialnego?
  • W jaki sposób zachęcać do korzystania ze swoich usług oraz kupowania produktów rodziców z dziećmi?

W XV Prawie „Tolerancja” autor wyjaśnia, dlaczego jest ona niezbędnym czynnikiem osiągnięcia sukcesu, podając przykłady ze swojego życia, a przede wszystkim z historii świata. Przez wiele kart książki przytacza treść fascynującego projektu Edwarda Boka, zarządcy Amerykańskiej Nagrody Pokojowej. Projekt ten miał na celu zlikwidowanie wojen. Jest to dogłębne, psychologiczne spojrzenie na przyczyny wojen oraz na to, jak zaszczepia się w ludziach przekonanie, iż są one słuszne i usprawiedliwione. Wyjaśnia, jak działają zjawiska: dziedziczenie fizyczne i dziedzictwo społeczne (zasada, poprzez którą młodzi ludzie wchłaniają ze swojego środowiska, szczególnie ze swojej wczesnej nauki od rodziców, nauczycieli i przywódców religijnych, wierzenia i tendencje dorosłych, którzy nad nimi dominują.)

Polityka prywatności Wydawnictwa Złote Myśli

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ZloteMysli.pl lub innych serwisów tworzonych przez Wydawnictwo Złote Myśli, które odnoszą się do tej strony akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisów, których administratorem jest Wydawnictwo Złote Myśli obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników Złotych Myśli . Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z naszej bazy.

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności,
nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

W zależności od rodzaju zapytania, proszę listy wysyłać na poniższe adresy email. Dzięki temu będziemy mogli sprawniej i szybciej udzielić odpowiedzi.

  • w sprawach ogólnych związanych z składaniem i realizacją zamówień, kwestie związane z publikacjami elektronicznymi, ściąganiem plików (w tym problemy z zapomnianym hasłem): kontakt@zlotemysli.pl
  • w sprawach związanych z programem partnerskim i możliwością zarabiania na promowaniu naszych publikacji: pp@zlotemysli.pl
  • w sprawach technicznych związanych z funkcjonowaniem serwisu (gdy coś nie działa, nie wyświetla się, wyskakuje jakiś błąd w serwisie): admin@zlotemysli.pl
  • w sprawach związanych z wydaniem u nas własnych publikacji: autorzy@zlotemysli.pl
    (Uwaga! Ważne informacje dla nowych autorów oraz formularz zgłaszania propozycji wydawniczych znajdują się na stronie dla autorów)
  • zgłaszanie błędów językowych w publikacjach i na stronie www (tak, tak, przyznajemy się, zdarzają nam się błędy, ale dzięki naszym Czytelnikom błyskawicznie je poprawiamy): korekta@zlotemysli.pl

Kontakt tradycyjny:

Złote Myśli Sp. z o.o.
ul. Toszecka 102
44-117 Gliwice

tel. (032) 2304691
fax. (032) 4446714
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-14:30.

Dane rejestracyjne spółki:

Złote Myśli Sp. z o.o.
ul. Toszecka 102
44-117 Gliwice
Kapitał zakładowy: 1.150.000 zł

Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000295365
NIP: 631-253-46-77
REGON: 240713607

W celu poprawnego działania naszego serwisu i wygody jego użytkowników używamy plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.